MĒBELES PĒC PASŪTĪJUMA

Mūsu rokraksts spēj atdarināt nosvērto skandināvu stilu, radīt mēbeles elegantā un netradicionālā vācu stilistikā, prominentās un klasiskās 15.gadsimta franču noskaņās vai provocēt ar avangardu labākajās japāņu ielu kūltūras tradīcijās, mēs spējam pielāgoties jebkurām klienta vēlmēm un vajadzībām. Arī Jūsu budžets nav iemesls atteikties no sadarbības – mēs noteikti atradīsim risinājumu, jo efektīva un moderna ražošana ir mūsu panākumu stūrakmenis.

Izbaudām darbu ar masīvkoku, bet vienlīdz augstu kvalitāti garantējam arī citu materiālu mēbelēm. Mēbeļu ražošanā esam apguvuši visu – no klasiskā stila mēbeļu ražošanas un antīko mēbeļu restaurācijas līdz darbam ar mēbeļu sērijām no demokrātiskiem un pieejamiem materiāliem. Esam pārliecināti, ka mūsu ražotās mēbeles kalpos arī nākamajām paaudzēm, jo kvalitāte ir mūsu galvenā vērtība, strādājot ar jebkuru materiālu.

Apliecinājums mūsu unikālajam rokrakstam ir sadarbība ar klientiem ne tikai Latvijā, bet arī Lielbritānijā, Vācijā un Ziemeļvalstīs.

VIRTUVES MĒBELES

Mājas pavards ir mājas sirds, kur pulcējas ģimene un draugi. Parūpēsimies, lai Jūsu viesi, iegriežoties virtuvē, justos tikpat ērti kā viesistabā, bet Jums, ikdienā saimniekojot, būtu jārūpējas tikai par pareizo garšu un smaržu kombināciju. Mūsu gatavotās virtuves mēbeles ir pārdomātas un funkcionālas, kur pat mazākajai garšvielu kārbiņai ir sava vieta. Ilgmūžību nodrošinām ar visaugstākās kvalitātes furnitūru.

Ja patīk rīkot saviesīgus pasākumus vai draugu lokā gatavot gardas maltītes, mēs spēsim Jūs patīkami pārsteigt ar dažādu veidu virtuvēm, salām ar piekarinātiem traukiem virs tiem, vai jabkuru Jūsu iedomātu vai žurnālā redzētu sapņu virtuvi.

Skatīt galeriju

IEBŪVĒJAMIE SKAPJI

Pat tad, ja garderobei nevarat atļauties atsevišķu telpu, rūpīgi izplānots skapis var izrādīties teju bezdibenīgs. Šo neaizstājamo mēbeli pielāgosim Jūsu vajadzībām, lai tajā ērti ietilptu visu, kas nav domāts svešām acīm, un lai telpa ap Jums kļūtu vēl plašāka un sakārtotāka. Īpaši inteliģenta furnitūra jebkuru apjomīgu konstrukciju padarīs viegli lietojamu.

Starp bīdāmo sistēmu un profilu ražotājiem pastāv sīva konkurence, katram no tiem ir savi plusi un mīnusi. Pils mēbeles sadarbojas ar visiem vadošajiem profilu un bīdāmo sistēmu ražotājiem, lai atrastu pareizo risinājumu tieši Jums. Iebēbūvējamais skapis vai garderobe tiks izgatavots ņemot vērā Jūsu vēlmes un augstāko kvalitāti, praktisko pielietojumu un iespējas, nevis uzspiežot dārgus risinājumus bez praktiskās vajadzības.

Skatīt galeriju

VANNASISTABAS

Atstājiet stresu ārpusē! Plūstošas līnijas un rotaļīgas faktūras, formas tīrība un krāsu harmonija – mūsu izgatavotās vannasistabas mēbeles rosina iztēli un palīdz aizmirst ikdienas steigu. Tās ir materiālos iestrādātas ūdens čalas un gaismu rotaļas, kur laimīga justos pat tikko no jūras putām piedzimusī skaistuma un mīlas dieviete Afrodīte.

Vannasistabas mēbeles ir jāveido ne tikai elegantas un praktiskas, bet arī ar papildus rūpību, lai tās kalpotu ilgi. Mitrums var negatīvi ietekmēt mēbeļu virsmas, tapēc mēs izmantojam speciālu tehnoloģiju un materiālus, lai jūs ar savu pirkumu lepotos un tas kalpotu ilgi.

Skatīt galeriju

VIESNĪCU MĒBELES

Nekur nav tik labi kā mājās, tomēr reizēm viesnīcā ir tik patīkami uzturēties, ka žēl doties prom. Ļaujiet saviem viesiem justies laimīgiem, iekārtojot telpas ar mūsu radītajām mēbelēm! Viesnīcā pats galvenais ir cilvēks. Mums arī. Tāpēc viesnīcas mēbeļu ražošanā īpašu uzmanību pievēršam kvalitātei, drošībai, ērtībai un tai īpašajai omulības sajūtai, kas jebkur ļauj justies tikpat labi kā uz iemīļotā dīvāna savā dzīvojamā istabā.

Klientiem, kuriem ir nepieciešams veikt viesnīcu numuru, bāru un restorānu mēbeļu izgatavošanu, lūgums sazināties ar mums sadaļā KONTAKTI.

Mūsu pieredze un draudzīgais komandas atblasts nodrošinās augstas kvalitātes servisu tieši Jums.

Skatīt galeriju

GALDA VIRSMAS

Virtuves darba virsma ir viens no galvenajiem mēbeļu elementiem, kam jāatbilst visstingrākajām prasībām: darba virsmai jāizskatās lieliski un vienlaikus jābūt izturīgai pret mitrumu, skrāpējumiem un augstām temperatūrām.

Pastāstiet par saviem ieradumiem, saimniekojot virtuvē, un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko materiālu!

Ar pieejamo matariālu īpašībām varat iepazīties materiālu aprakstos.