MATERIĀLI

Mēs strādājam ar augstvērtīgiem materiāliem, labāko, kas pieejams nozarē: gan ar silto, karalisko koku, gan demokrātisko, izturīgo laminātu; ar stilīgo, moderno finierējumu un futūristisko akrilu. Lai ko Jūs izvēlētos, izgatavosim vislabākās mēbeles!

LAMINĀTS

Lamināts vizuāli atgādina koku, tomēr tas ir sintētisks materiāls, ko ražo, uzlīmējot sintētiskas loksnes izturīgākam pamatam, piemēram, MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plātnei). Laminātam lielākoties ir nedaudz spīdīga apdare.

Plusi

 • Lamināts ir visdemokrātiskākais materiāls, kas var būt sevišķi svarīgi ierobežota budžeta apstākļos.
 • Tas ir viegli kopjams, izturīgs pret skrāpējumiem, karstumu un traipiem, tam nav nepieciešami speciāli kopšanas līdzekļi.
 • Ja esat eksotiskas koksnes toņu cienītāji, bet šobrīd neesat gatavi pamatīgām investīcijām, lamināts būs laba izvēle – tas pieejams plašā krāsu gammā, ko var viegli pieskaņot interjeram.

Mīnusi

 • Lamināts nav paredzēts mūžībai. Pat kvalitatīvs lamināts nespēj sacensties ilgmūžībā ar koka mēbelēm.

KOKA MĒBELES

Koka mēbeles ražo līdzīgi kā laminātu; galvenā atšķirība ir tāda, ka virsējai kārtai tiek izmantots plāns koka slānītis, kuru uzklāj zemākas kvalitātes pamatam – lētākam masīvam, MDF vai skaidu plātnei.

 

Plusi

 • Koka mēbelēm ir mērenas cenas – parasti tās ir dārgāks par laminātu, bet lētāks par masīvu.
 • Koka mēbeles izskatās kā masīva mēbeles, tāpēc būs laba alternatīva autentisku lietu cienītājiem.
 • Atšķirībā no masīva mēbelēm koka mēbeles nedeformējas, tāpēc, pareizi kopjot, var kalpot ļoti ilgi.
 • Koka mēbeles var krāsot un tonēt tāpat kā masīvu.

Mīnusi

 • Lai gan kopumā koka mēbeles ir izturīga, tās ir mazāk noturīgs pret skrāpējumiem nekā citi mēbeļu materiāli, tāpēc nebūs piemērots ļoti noslogotām telpām, kurās mīļotajam kaķim atļauts asināt nagus pret mēbelēm.

MĀKSLĪGAIS AKMENS

Viens no mākslīgo akmeņu paveidiem ir akrils, kas piemērots cilvēkiem ar plašu fantāzijas lidojumu: tas ir mīksts materiāls, no kura iespējams izveidot vissarežģītākās līknes virsmas.

 

Plusi

 • Piemērots niansētu krāsu toņu mīļotājiem: mākslīgajam akmenim ir plaša krāsu palete – pat līdz 500 toņiem, kas ļauj harmoniski iekļauties jebkurā interjerā.
 • Mākslīgā akmeņa darba virsmu var izgatavot bez šuvēm, turklāt tā būs ūdensnecaurlaidīga, jo nebūs mikroplaisu, pa kurām ūdenim izsūkties.
 • Materiāls ir viegli kopjams un nebaidās no abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem. Ja tomēr Jums izdodas mākslīgā akmeņa virsmu sabojāt, cietušo vietu var izgriezt un atjaunot – pēc slīpēšanas un līmēšanas defekts pilnībā izzūd.

Mīnusi

 • Karsta panna uz mākslīgā akmeņa, visticamāk, atstās redzamas pēdas. Tāpēc mākslīgais akmens nederēs impulsīviem cilvēkiem, kuri virtuvē darbojas haotiski un uzskata, ka lieks nospiedums tikai piešķir mēbelēm papildu šarmu.

FURNITŪRA

Strādājam ar  labāko, kas šobrīd pieejams tirgū, BLUM ir viens no pieejamo ražotāju klāsta. Piedāvājumā ir inteliģenta furnitūra, kas radīta klientu ērtībām. Tā nodrošina klusu un vieglu korpusa durvju atvēršanu un aizvēršanu bez piepūles neatkarīgi no to izmēra, svara un spēka, ar kādu durvis tiek aizvērtas.

Viras piemērotas gan biezākām, gan īpaši plānām durvīm, tāpēc tehniskie risinājumi netraucēs īstenot Jūsu estētiskās prasības.

Inovatīvā mehāniskā atvēršanas sistēma nodrošina drošu atvēršanu gan durvīm, gan atvilktnēm un izvelkamajām sistēmām bez rokturiem – vajadzīgs tikai viens pieskāriens jebkurā fasādes vietā.

Šīs furnitūras ir radītas, lai sniegtu lietotājiem pilnīgu kustību brīvību un pārvietotu fasādes, netraucējot lietotājam.